ЕЛЕГАНТНИ, ПРАКТИЧНИ И БЕСКОНЕЧНО ПРИЛАГОДЛИВИ - БЕЗВРЕМЕНСКИ ИЗБОР КОЈ ОДГОВАРА НА СЕКОЈ ДОМ

Регулирајте ја природната светлина и приватноста во вашиот дом. Секаков вид завеси за прозорци совршени за секој дом.

Перфектна завршница,најдобри материјали

Перфектна завршница,најдобри материјалиРоло Јан Ан обезбедуваме вистинско партнерство со вас за да ви помогнеме да ја дефинирате вашата визија. Ние ве поттикнуваме да создавате совршена завршница на вашиот простори со личен ваш печат. Нашата мисија е секој клиент да е задоволен и да се чувствува среќно со својот избор.Затоа Роло Јан Ан има неспоредлив изборГо имаме она што ви треба, со најголемиот избор на завеси, за да можете да го направите вистинскиот избор.

Нашите производи

ЗАВЕСИ

Природни материјали, највисок квалитет и врвен дизајн на завеси.

РОЛЕТНИ

Намалете ја светлината и зраците без да го изгубите погледот. Ролетните обезбедуваат УВ заштита и спречување на несакана светлина.

КОМАРНИЦИ

Заштита од секаков вид на инсекти обезбедена од ситна мрежа која се поставува во вид на комарници.

СИТЕ ВИДОВИ КОМАРНИЦИ

КРОВНИ РОЛО ЗАВЕСИ

ВЕНЕЦИЈАНЕР РОЛЕТНИ

ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ

РОЛО И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ

ЗЕБРА И МИНИ ЗЕБРА ЗАВЕСИ

Контакт

Адреса

Борис Трајковски 34/96-б
1000 Скопје, Северна Македонија

Телефон

+389 70 562 439


Работно време

Пон-Петок - (9:00 -17:00)

Саб-Недела - (Затворено)

Loading
Your message has been sent. Thank you!
Loading
Your message has been sent. Thank you!